ReisiGuru

Lennupiletid:

Lennupileti ostmise tingimused

Lennupileti broneerimine

Lennupiletid ja reisimine riikidesse kus on vajalikud täiendavad isikuandmed


Privaatsuspoliitika

Teie privaatsuse kaitsmine antud veebilehe külastamise ajal on LennuLeidja.ee meeskonnale väga oluline. Palun tutvuge enne antud veebilehe kasutamist meie privaatsuspoliitikaga (PP). Juhul, kui te meie PP sätteid ja tingimusi ei aktsepteeri, soovitame Teil seda veebilehte ühegi päringu jaoks mitte kasutada.

Teie isikuandmete kasutamine

Enamik LennuLeidja.ee lehekülgi pakub külastajale reisitooteid, hinnakujundust teavet reisiaegade kohta ega nõua klientidelt isikuandmete esitamist. Palun teadke, et LennuLeidja.ee kogub andmeid selle kohta, kuidas Te veebilehte kasutate, ning võib kasutada saadud teavet LennuLeidja.ee turunduskampaaniate ja äritegevuse arengu planeerimiseks, väljatöötamiseks ja juhtimiseks. Teie isikuandmete kasutamine põhineb teie nõusolekul. Kui Te LennuLeidja.ee veebilehte külastate, eeldame me, et olete meie PP tingimused läbi lugenud ja nendega nõustunud. LennuLeidja.ee kaudu lennupiletite kohta käivat teavet otsides neid broneerides nõustute Te oma isikuandmete kasutamisega vastavalt PPs määratletule.
Isikuandmeid, sh eesnimesid, perekonnanimesid, aadresse, e-posti aadresse, sünniaegu ja telefoninumbreid, mida Te võite LennuLeidja.eeĀ“le esitada, käsitletakse manuaalselt ja automaatselt. LennuLeidja.ee eesmärk on töödelda isikuandmeid võimalikult tõhusalt ja turvaliselt. Teie isikuandmeid ei edastata LennuLeidja.ee süsteemist välja. Palun teadke, et LennuLeidja.ee on veebikeskkonnas toimiv broneerimissüsteem, mis tähendab, et Teie isikuandmed võidakse süsteemi poolt automaatselt Teie valitud lende haldavale lennuliinile edastada.

Teie isikuandmete kogumise eesmärk

Andmeturve


Muud tingimused

LennuLeidja.ee hõlmab linke teistele veebilehtedele. LennuLeidja.ee ei vastuta ühegi teise veebilehe sisu ega turvalisuse eest.

Isikuandmete korrigeerimine

Teil on võimalik korrigeerida meil oma sälilitatavate isikuandmete täpsust, võttes ühendust LennuLeidja.ee meeskonnaga. Teie palvel me korrigeerime või kustutame kõik Teie puudulikud, ebatäpsed või aegunud isikuandmed. Täiendava teabe saamiseks võtke palun ühendust LennuLeidja.ee meeskonnaga.

Kõikides küsimustes võtke palun ühendust lennuleidja@reisiguru.ee


LIITU UUDISKIRJAGA!

KONTAKT

Ettevöte: ReisiGuru OÜ
Registrikood: 11926953
E-post: lennuleidja[ät]reisiguru.ee
Tel: +372 666 22 99
A/a: EE822200221049471097

ReisiGuru © 2008 - Kõik õigused kaitstud. Mitte ühtegi osa sellest lehest ei tohi kopeerida ilma Reisiguru OÜ kirjaliku loata.